Poka wyniki od 1 do 7 z 7

Wtek: Axe, "When The Death Rise No More", cay materia.

Awatar Etanim
    Czowiek od czarnej roboty
    O uytkownikuAktywno na forumReputacja
    Pe

Axe, "When The Death Rise No More", cay materia.

Poprzedni rok, a raczej okres midzy latem i zim, bardzo upyn mi na reaktywowaniu wielu moich dawnych projektw albo np. realizowaniu tylko jakich dawnych pomysw na zespoy czy tylko ich zarysw. Po tym, jak dobrze nagrywao mi si pierwszy materia Axe postanowiem od razu pracowa nad nastpnym, ale chciaem te eby nie byo to tylko jakie powielanie poprzednich pomysw, ale raczej kontynuacja wczeniejszych kawakw w poczeniu z czym nowym i tak wpadem na pomys, by drugi materia Axe by troch bardziej komercyjny. Mam tutaj na myli brzmienie (jest troch lejsze i bardziej klarowne), wicej melodyjnych momentw i troch lepsz produkcj, ale tylko troch . Niestety pod koniec nagrywania tego materiau jako odesza mi ch na koczenie go, wic zosta niedokoczony z tylko trzema utworami. Zawiera te moj pierwsz thrash metalow ballad , w postaci tytuowego kawaka. Pierwszy utwr, to Axe - No Thrash, No Fun.
    Treesfellow, Antipatris, Knowledge, The Pilgrim's Progress, Miraculum, Og's Tod.

Awatar Etanim
    Pe
    Axe - When The Death Rise No More.
    Treesfellow, Antipatris, Knowledge, The Pilgrim's Progress, Miraculum, Og's Tod.

Awatar Etanim
    Pe
    Axe - Gloomy Clouds Over The Ending World.

Awatar bodek
    Nowicjusz
    Pe
    Hej, kurde to Twoje?
    Nieze. Jest Jad

Awatar Etanim
    Pe
    Ja, to je moje . Tak na powanie, to najmniej jestem zadowolony z brzmienia "gitary" prowadzcej z tego materiau. Chciaem, eby zabrzmiaa troch lej, bardziej klarownie, ale potem zabrzmiaa te bardziej sztucznie, niestety. Reszt sucham czasem z niez frajd, szczeglnie tych solwek, ktrych na prawdziwej gitarze chyba nigdy bym nie da rady zagra .

Awatar Etanim
    Pe
    Dwa Video Testy do dwch utworw Axe z powyszego materiau, z wykorzystaniem gry Prince Of Persia, The Two Thrones. Poniej utwr Axe - Gloomy Clouds Over The Ending World. Video Test.

Awatar Etanim
    Pe
    Axe - No Thrash No Fun. Video Test.

Tagi dla tego wtku

Uprawnienia umieszczania postw

• Nie moesz zakada nowych tematw
  • Nie moesz pisa wiadomoci
  • Nie moesz dodawa zacznikw
  • Nie moesz edytowa swoich postw
  •