Strona 10 z 17 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 166

Wątek: Muzyka z gier komputerowych.

Awatar Etanim
    Człowiek od czarnej roboty
    O użytkownikuAktywność na forumReputacja
    Treesfellow, Antipatris, Knowledge, The Pilgrim's Progress, Miraculum, Og's Tod.

Awatar Etanim
    W każdą z poniższych części tzw. "Hard Trucka" zagrałem osobiście (właściwie w każdą od Hard Truck 18 Wheels Of Steel do 18 Wheels Of Steel Extreme Trucker 2) i wiele z tych gier ma naprawdę dobrą ścieżkę dźwiękową. Poniżej najpierw soundtrack z jednej z moich ulubionych części, czyli Convoy.
    Treesfellow, Antipatris, Knowledge, The Pilgrim's Progress, Miraculum, Og's Tod.

Awatar Etanim
    Soundtrack z naprawdę legendarnego Hard Truck 18 Wheels Of Steel.

Awatar Etanim
    Nie wiedziałem, że w zaledwie minutowym kawałku można aż tak ostro przygrzmocić .

Awatar Etanim
    Nie wiem, czy ludzie z Valu Soft wiedzą, że to już wykracza poza rockowe granie. Niezła miazga . Soundtrack ze świetnego następcy Hard Truck 18 Wheels Of Steel, czyli Across America.

Awatar Etanim
    Pedal To The Metal i kawałek trochę podobny do soundtracka z Convoy.

Awatar Etanim
    Soundtrack z niestety ostatniej części serii, czyli Extreme Trucker 2. Naprawdę dobra część, pomysłowa chociaż trasy na danych terenach zbyt krótkie.

Awatar Etanim
    To mogła być naprawdę dobra gra, która mogłaby śmiało konkurować z np. Gta San Andreas, ale niestety twórcy musieliby najpierw popatrzeć, jak kilka lat wcześniej poruszał się Max Payne i przede wszystkim zrobić normalny poziom trudności. Filmiki między misjami świetne, fizyka jazdy i miasta (miasta częściowo) też super, klimat i ścieżka dźwiękowa, tak samo, ale w grze zwyczajnie zabrakło pomysłów na fajne misje i też jest to o czym napisałem wcześniej, czyli do bani sposób poruszania się Tannera i zbyt wysoki poziom trudności.

Awatar Etanim
    Na początku tego tygodnia dokończyłem przechodzenie Tomb Raider Legend i zwyczajnie jest to gra, która wraz z kilkoma jeszcze, ma (moim zdaniem) naprawdę najlepszą fabułę. Jej fabułę stawiam na równi z Max Payne The Fall Of Max Payne, Mafią z 2002 roku i Gta Vice City. Cała historia przedstawiona w grze jest logiczna, ma sens, ma początek, rozwinięcie, zwroty akcji, ciekawostki, szczegóły dotyczące życia Lary Croft, i ma świetne zakończenie dające poczucie sensownego rewanżu na przeciwnikach bohaterki gry. Wrzucam najpierw końcową scenę z gry ponieważ zawiera to o czym napisałem czyli fantastyczne zwieńczenie całej fabuły, ale też w tle jest piękna ścieżka dźwiękowa, której oficjalnie chyba nie ma wydanej. Podoba mi się szczególnie moment, kiedy Lara mówi: "Tell him... Tell him my father was right about everything, and there may still be time to do something about it", i później przy akompaniamencie pięknej muzyki wychodzi stamtąd na swojej sławnej linie z hakiem .

Awatar Etanim
    Poniżej wrzucam całą ostatnią misję z gry. Naprawdę świetne zakończenie. Przez całą grę to Lara była narażona na ataki przeciwników, bosów, znosiła różne niebezpieczeństwa żeby zebrać do kupy cały miecz excalibur i na koniec porządnie wściekła widzi kolejnych którzy próbują jej utrudnić jeden z celów jej życia, czyli poznanie prawdy o tym co stało się z jej matką. Wyciąga miecz i to teraz ona jest bosem, a reszta pada jak muchy. Piękne zakończenie .

Strona 10 z 17 PierwszyPierwszy ... 89101112 ... OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów